Uitslagen voetbalwedstrijden – zaterdag 10 oktober

Uitslagen voetbalwedstrijden – zaterdag 10 oktober post thumbnail image

Alle uitslagen van de op zaterdag 10 oktober gespeelde (voetbal)wedstrijden in onze regio. Plus de actuele standen.

4e Divisie B

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1FC ‘s-Gravenzande751116143
2Valken ’68751116149
3Jodan Boys7502151510
4Heerjansdam7421141711
5Smitshoek7412131910
6Quick7331121612
7Capelle7322111311
8HVV73131099
9Westlandia72411077
10XerxesDZB723291717
11ASWH72238912
12HBS721471114
13Scheveningen61235712
14RKAVV60242313
15SC Feijenoord70252716
16Spijkenisse70161719

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
10-10-2026ASWHWestlandia1–1
10-10-2026CapelleSpijkenisse3–0
10-10-2026FC ‘s-GravenzandeHVV1–0
10-10-2026HBSHeerjansdam2–3
10-10-2026RKAVVScheveningenGestaakt
10-10-2026SC FeijenoordQuick0–2
10-10-2026SmitshoekJodan Boys1–2
10-10-2026Valken ’68XerxesDZB2–

2e klasse C

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Forum Sport431010123
2CVV Berkel43019127
3Olympia4301988
4Alphia42117912
5UVS42026158
6RKDEO4130631
7SV Den Hoorn41306109
8Nieuwkoop4202666
9Oliveo4202656
10Argon4112456
11Graaf W II VAC4112459
12Nootdorp4022248
13Wippolder4013147
14LFC40131311

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
10-10-2026AlphiaForum Sport0–7
10-10-2026CVV BerkelNootdorp5–2
10-10-2026LFCGraaf W II VAC1–2
10-10-2026NieuwkoopWippolder3–2
10-10-2026OlympiaArgon3–0
10-10-2026RKDEOOliveo2–0
10-10-2026SV Den HoornUVS4–3

2e klasse K

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1VVIJ431010176
2Breukelen FC431010104
3Merino’s, de43019106
4De Meern4220882
5Jonathan32107105
6CJVV4211785
7PVCV4121597
8Montfoort SV ’194112468
9Zeist4112457
10sv Parkhout41033611
11Bilt De FC41033916
12FC Oudewater41033714
13VVA Achterberg3012148
14Delta Sport40131414

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
10-10-2026Breukelen FCDe Meern0–0
10-10-2026FC OudewaterBilt De FC1–4
10-10-2026JonathanVVA AchterbergAfgelast
10-10-2026PVCVMerino’s, de2–3
10-10-2026sv ParkhoutCJVV0–2
10-10-2026VVIJDelta Sport5–1
10-10-2026ZeistMontfoort SV ’190–2

3e klasse B

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Be Fair440012153
2ESTO431010122
3Zwarte Pijl431010115
4Neptunus-Schiebroek42117105
5FC Zoetermeer42117118
6Rohda ’764211754
7CKC42026139
8DONK42026109
9Ommoord4121595
10Hillegersberg4112498
11Soccer Boys41124714
12Groeneweg40131210
13Alexandria ’6640040216
14HOV/DJSCR40040321

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
10-10-2026CKCESTO1–2
10-10-2026DonkBe Fair0–4
10-10-2026HillegersbergFC Zoetermeer2–4
10-10-2026Neptunus-SchiebroekHOV/DJSCR4–0
10-10-2026OmmoordAlexandria ’665–0
10-10-2026Rohda ’76Groeneweg1–0
10-10-2026Soccer BoysZwarte Pijl1–4

4e klasse D

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1LMO440012113
2VV Haastrecht44001281
3Bergambacht4211794
4Swift Boys421171310
5Lopik4211764
6Zwervers, IJVV de42026118
7SVS420261313
8Moordrecht412151012
9Dilettant41124107
10Bolnes411241214
11Cabauw41033514
12FC IJsselmonde4022259
13RVC ’3340222513
14Lekkerkerk4013128

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
10-10-2026BolnesBergambacht1–5
10-10-2026FC IJsselmondeMoordrecht1–1
10-10-2026LMODilettant3–2
10-10-2026LopikCabauw1–0
10-10-2026RVC ’33Lekkerkerk1–1
10-10-2026Swift BoysSVS6–1
10-10-2026VV HaastrechtZwervers, IJVV de2–0

5e klasse B

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Gouda440012195
2ASW431010254
3VEP431010154
4Gouderak431010123
5ONA42117125
6WDS4211747
7Stolwijk4121566
8Zevenhoven4121558
9SPV ’814112468
10Kamerik41124414
11CVC Reeuwijk4103356
12Sportief40131415
13GSV40040519
14Rijnstreek40040422

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
10-10-2026ASWRijnstreek11–0
10-10-2026GoudaGSV5–1
10-10-2026GouderakCVC Reeuwijk2–0
10-10-2026KamerikWDS0–0
10-10-2026ONASportief1–1
10-10-2026SPV ’81Stolwijk0–0
10-10-2026VEPZevenhoven4–0

Afkortingen: G = gespeeld, W = gewonnen, GL = gelijkgespeeld, V = verloren, P = punten, DPV = doelpunten voor, DPT = doelpunten tegen. — = uitslag niet bekend.

Sport Op Zaterdag

Sport Op Zaterdag is iedere zaterdagmiddag vanaf 14.00 uur te beluisteren. Wij doen in onze uitzending wekelijks verslag van diverse sportwedstrijden.

Volg de wedstrijden via de radio

Luister mee via Gouwestad Radio, BR6 en Midland FM. 106.2 FM (Gouda e.o), 107.8 FM (Bodegraven e.o.), 107.5 FM (Oudewater e.o.), via DAB+ of via deze website. Terugluisteren kan ook via Uitzending Gemist. Tussenstanden en uitslagen zijn hier te volgen

Volg ons ook op Facebook, X (voorheen Twitter) en Bluesky voor nog meer sportnieuws en actuele tussenstanden en uitslagen.

Related Post