Uitslagen voetbalwedstrijden – zaterdag 3 oktober en zondag 4 oktober

Uitslagen voetbalwedstrijden – zaterdag 3 oktober en zondag 4 oktober post thumbnail image

Alle uitslagen van de op zaterdag 3 oktober en zondag 4 oktober gespeelde (voetbal)wedstrijden in onze regio. Plus de actuele standen.

4e Divisie B

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Smitshoek641113188
2FC ‘s-Gravenzande641113133
3Valken ’68641113128
4Jodan Boys640212139
5Heerjansdam632111149
6HVV63121098
7Quick623191412
8XerxesDZB623191615
9Westlandia6231966
10Capelle622281011
11HBS62137911
12ASWH62137811
13Scheveningen61235712
14SC Feijenoord60242714
15RKAVV60242313
16Spijkenisse60151716

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
04-10-2026HVVHBS2–4
04-10-2026QuickRKAVV2–1
03-10-2026ASWHSmitshoek2–6
03-10-2026HeerjansdamSC Feijenoord4–1
03-10-2026Jodan BoysFC ‘s-Gravenzande1–4
03-10-2026ScheveningenCapelle2–2
03-10-2026SpijkenisseValken ’681–3
03-10-2026WestlandiaXerxesDZB3–3

2e klasse C

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Alphia3210795
2Forum Sport3210753
3UVS32016124
4CVV Berkel3201675
5Oliveo3201654
6Olympia3201658
7Argon3111453
8SV Den Hoorn3030366
9RKDEO3030311
10Nieuwkoop3102334
11Nootdorp3021223
12Wippolder3012124
13Gtraaf W II VAC3012138
14LFC3012129

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
03-10-2026ArgonCVV Berkel3–0
03-10-2026Forum SportNieuwkoop1–0
03-10-2026Gtraaf W II VACAlphia1–3
03-10-2026NootdorpSV Den Hoorn0–0
03-10-2026OliveoOlympia1–2
03-10-2026UVSLFC5–0
03-10-2026WippolderRKDEO0–0

2e klasse K

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Breukelen FC33009104
2VVIJ32107125
3De Meern3210782
4Jonathan32107105
5Merino’s, de3201674
6PVCV3120574
7Zeist3111455
8FC Oudewater2101355
9sv Parkhout3102369
10CJVV2011114
11Montfoort SV ’193012148
12VVA Achterberg3012148
13Delta Sport3012139
14Bilt De FC30030515

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
03-10-2026Bilt De FCsv Parkhout2–4
03-10-2026CJVVBreukelen FC0–3
03-10-2026De MeernZeist2–2
03-10-2026Delta SportJonathan2–5
03-10-2026Merino’s, deVVIJ2–3
03-10-2026Montfoort SV ’19PVCV3–3
03-10-2026VVA AchterbergFC Oudewater2–3

3e klasse B

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Be Fair33009113
2ESTO32107101
3Zwarte Pijl3210774
4CKC32016127
5DONK32016105
6Hillegersberg3111474
7FC Zoetermeer3111476
8Neptunus-Schiebroek3111465
9Rohda ’763111444
10Soccer Boys31114610
11Ommoord3021245
12Groeneweg3012129
13Alexandria ’6630030211
14HOV/DJSCR30030317

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
04-10-2026HOV/DJSCRCKC3–8
03-10-2026Alexandria ’66DONK0–3
03-10-2026Be FairHillegersberg4–1
03-10-2026ESTOSoccer Boys7–1
03-10-2026FC ZoetermeerRohda ’761–1
03-10-2026GroenewegNeptunus-Schiebroek1–4
03-10-2026Zwarte PijlOmmoord1–1

— = geen uitslag vermeld in het bronbestand.

Afkortingen: G = gespeeld, W = gewonnen, GL = gelijkgespeeld, V = verloren, P = punten, DPV = doelpunten voor, DPT = doelpunten tegen.

4e klasse D

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1LMO3300981
2VV Haastrecht3300961
3SVS32016127
4Zwervers, IJVV de32016116
5Dilettant3111484
6Bolnes31114119
7Lopik3111454
8Bergambacht3111443
9Moordrecht31114911
10Swift Boys3111479
11Cabauw31023513
12FC IJsselmonde3012148
13RVC ’3330121412
14Lekkerkerk3003017

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
03-10-2026BergambachtFC Ijsselmonde3–1
03-10-2026CabauwLMO0–4
03-10-2026DilettantRVC ’336–1
03-10-2026LekkerkerkVV Haastrecht1–3
03-10-2026MoordrechtSwift Boys3–3
03-10-2026SVSLopik3–2
03-10-2026Zwervers, IJVV deBolnes5–2

5e klasse B

Stand

#TeamGWGLVPDPVDPT
1Gouda33009144
2ASW32107144
3VEP32107114
4Gouderak32107103
5ONA32016114
6WDS3201647
7Zevenhoven3120554
8Stolwijk3111466
9CVC Reeuwijk3102354
10SPV ’813102368
11Kamerik31023414
12Rijnstreek30030411
13GSV30030414
14Sportief30030314

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
03-10-2026CVC ReeuwijkSPV ’814–0
03-10-2026GSVONA2–3
03-10-2026RijnstreekGouda1–4
03-10-2026SportiefKamerik1–2
03-10-2026StolwijkVEP2–2
03-10-2026WDSGouderak0–5
03-10-2026ZevenhovenASW1–1

— betekent dat in het aangeleverde document geen uitslag is ingevuld.

Afkortingen: G = gespeeld, W = gewonnen, GL = gelijkgespeeld, V = verloren, P = punten, DPV = doelpunten voor, DPT = doelpunten tegen.

Sport Op Zaterdag

Sport Op Zaterdag is iedere zaterdagmiddag vanaf 14.00 uur te beluisteren. Wij doen in onze uitzending wekelijks verslag van diverse sportwedstrijden.

Volg de wedstrijden via de radio

Luister mee via Gouwestad Radio, BR6 en Midland FM. 106.2 FM (Gouda e.o), 107.8 FM (Bodegraven e.o.), 107.5 FM (Oudewater e.o.), via DAB+ of via deze website. Terugluisteren kan ook via Uitzending Gemist. Tussenstanden en uitslagen zijn hier te volgen

Volg ons ook op Facebook, X (voorheen Twitter) en Bluesky voor nog meer sportnieuws en actuele tussenstanden en uitslagen.

Related Post